МВС України
Чернігівський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр

Дослідження пожеж. Сучасні методи підходу до вирішення питань у межах проведення пожежно-технічних експертиз і досліджень

У період з 27 по 30.08.2019 співробітники сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Чернігівського НДЕКЦ МВС Ярослав Дрижак та Євген Киричек приймали участь у науково-практичному семінарі з пожежно-технічної експертизи «Дослідження пожеж. Сучасні методи підходу до вирішення питань у межах проведення пожежно-технічних експертиз і досліджень», який проводився ДНДЕКЦ МВС на базі Медичного реабілітаційнго центру «Кремінці» МВС у с. Татарів, Івано-Франківської області.
Крім працівників підрозділів Експертної служби МВС за напрямком судової пожежно-технічної експертизи, у науково-практичному семінарі приймали участь працівники центрального апарату та територіальних дослідно-випробувальних лабораторій ДСНС, Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту та Головного слідчого управління Національної поліції.
Під час семінару були розглянуті питання впровадження сучасних методів підходу до вирішення питань у межах проведення пожежно-технічних експертиз і досліджень, ознайомлення з практичним досвідом роботи фахівців під час проведення судової пожежно-технічної експертизи за експертною спеціальністю 10.8 «Дослідження обставин виникнення і поширення пожеж та дотримання вимог пожежної безпеки», а також обговорені практичні ситуації, які виникають при проведенні судової пожежно-технічної експертизи.