МВС України
Чернігівський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр

Семінар-нарада працівників відділів фізико-хімічних досліджень

З 18 по 20 вересня 2018 року Державним науково-дослідним експертно-криміналістичним центром Міністерства Внутрішніх Справ України на базі Хмельницького НДЕКЦ в м. Кам’янець-Подільському було проведено семінар-нараду працівників відділів фізико-хімічних досліджень науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України. Тематикою семінару стали актуальні питання стану та перспектив розвитку експертизи матеріалів, речовин і виробів.
У заході прийняла участь головний судовий експерт сектору фізико-хімічних досліджень Чернігівського НДЕКЦ Власенко О.М.
Під час семінару усіма учасниками були викладені доповіді по більшості напрямків експертизи матеріалів, речовин і виробів (дослідження спиртовмісних сумішей, паливно-мастильних матеріалів, лакофарбного покриття, спеціальних хімічних речовин, волокнистих матеріалів та ін.), в яких був висвітлені стан та перспективи розвитку кожного виду експертизи в кожному окремому центрі та загалом в Експертній службі.
Після обговорення та підведення підсумків кожен учасник семінару отримав свідоцтво про участь у науково-практичному семінарі фахівців Експертної служби МВС України.