Чернігівський НДЕКЦ інформує

Новини
Затоплення – найчастіша проблема мешканців багатоповерхових будинків. Ніхто не застрахований від такої неприємної ситуації, коли сусіди зверху з різних причин заливають нижню квартиру, або коли це відбувається внаслідок пошкодження інженерних мереж.
В українському законодавстві закріплено право потерпілої особи вимагати компенсації за нанесення матеріальної шкоди його майну. Розмір такої шкоди може порахувати експерт товарознавець який має кваліфікацію судового експерта з правом проведення товарознавчої експертизи за експертною спеціальністю 12.1 «Визначення вартості машин, обладнання, сировини та споживчих товарів». Фахівцями Чернігівського НДЕКЦ МВС за даним напрямом проводяться товарознавчі експертизи та експертні дослідження.
У разі виникнення питань щодо можливостей проведення товарознавчого дослідження, за більш детальною інформацією звертайтесь до Чернігівського НДЕКЦ МВС за адресою: м. Чернігів вул. Степана Разіна, 19 або за телефоном (0462) 563 87 чи на адресу електронної пошти chndekc@ukr.net, chernigov@dndekc.mvs.gov.ua
Чернігівський науково-дослідний  експертно-криміналістичний центр МВС України