Екскурсія для студентів-практикантів

Новини
17 травня 2023 року Андрій Гуртовой, заступник директора центру, завідувач відділу криміналістичних видів досліджень, організував проведення екскурсій у Чернігівському НДЕКЦ для студентів-практикантів Національного університету «Чернігівська Політехніка».
У секторі почеркознавчих досліджень Наталія Цибка наочно продемонструвала як можна ідентифікувати виконавця рукописного тексту. У секторі дактилоскопічних досліджень Ольга Бикова розкрила: особливості проведення дактилоскопічної експертизи; завдання, які вирішуються вказаною експертизою щодо виявлення, вилучення та фіксації слідів рук на наданих об’єктах, встановлення їх придатності для ідентифікації та інше.
Під час відвідування сектору трасологічних досліджень, головний судовий експерт Роман Компанієць розказав студентам про окремі питання виявлення, вилучення та фіксації слідів рук на наданих об’єктах, встановлення їх придатності для ідентифікації тощо. Леонід Пономаренко, старший судовий експерт сектору балістичного обліку ознайомив студентів із специфікою балістичного дослідження.
Чернігівський науково-дослідний  експертно-криміналістичний центр МВС України