Участь у науково-практичному семінарі

Новини
22 листопада 2022 року в Академії Державної пенітенціарної служби на платформі ZOOM відбувся науково-практичний семінар: «Особливості обігу і дослідження зброї в Україні», організатором якого став Чернігівський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС. У заході взяли участь студенти та викладачі Академії Державної пенітенціарної служби, працівники Чернігівського НДЕКЦ МВС.
Мета науково-практичного семінару полягає в аналізі особливостей: контролю за обігом зброї, його правового регулювання; дослідження зброї в Україні.
На науково-практичному семінарі старший судовий експерт сектору дослідження зброї, Захаренко Андрій надав характеристику зброї та її видів, наочно продемонстрував їх особливості, ознайомив з методикою проведення судово-балістичної експертизи. Розглянули питання щодо предмету, об’єкту експертизи зброї та слідів ї обставин її використання. Проаналізували відмінності між експертизами різних видів зброї.
Учасники науково-практичного семінару дискутували про необхідність легалізації обігу зброї, аналізували проєкт ЗУ «Про обіг зброї» від 20.09.2019 №1222-1. Досліджували питання особливостей обігу військової та невійськової зброї.
Зустріч пройшла на високому науковому та практичному рівні.
Чернігівський науково-дослідний  експертно-криміналістичний центр МВС України