Якщо у Вас знищено чи пошкоджено транспортний засіб унаслідок війни

Новини

З початком військової агресії з боку р.ф. на території України власникам автотранспорту спричиняються суттєві матеріальні збитки. Непоодинокі випадки, коли транспортний засіб від вибухової хвилі або від осколків снарядів, ракет та мінометних мін стає повністю або частково непридатним для використання. У зв’язку з цим, власники транспортних засобів мають право на відшкодування завданих їм збитків.

Під терміном «відшкодування збитків» прийнято розуміти компенсацію у грошовій формі за втрату чи пошкодження майна (транспортного засобу).

У Чернігівському НДЕКЦ МВС спеціалісти, які мають кваліфікацію судового експерта за експертною спеціальністю 12.2 «Визначення вартості колісних транспортних засобів та розміру збитку, завданого власнику транспортного засобу», проводять відповідне дослідження.

У разі виникнення питань щодо можливостей проведення транспортно-товарознавчого дослідження, за більш детальною інформацією звертайтесь до Чернігівського НДЕКЦ МВС за адресою: м. Чернігів  вул. Степана Разіна, 19 або за телефоном (0462) 563 87 чи на адресу електронної пошти chndekc@ukr.net, chernigov@dndekc.mvs.gov.ua.

Чернігівський науково-дослідний  експертно-криміналістичний центр МВС України