Портретна експертиза

Види досліджень

Фахівцями Чернігівського НДЕКЦ МВС проводиться портретна експертиза за експертною спеціальністю 6.2 «Ідентифікація особи за ознаками зовнішності за матеріальними зображеннями», у ході якої вирішенню підлягає питання:

– одна, чи різні особи зображенні на фотознімку (назва фотознімку чи відеофайлу, назва документа) та на фотознімку (назва фотознімку, відеофайлу, назва документа)?

Примітка: фотознімки можуть бути, як цифровими (на дисках для лазерних систем зчитування та інших електронних носіях), так і аналоговими (роздрукованими на фотопапері). Знімки повинні бути чіткі, задовільної контрастності, в яких відображені всі дрібні елементи та особливості обличчя осіб. Особи, зображені на фотознімках чи відеофайлах, що порівнюються, повинні знаходитися в однаковому положенні, щодо фотокамери та освітлення.   

Вартість проведення досліджень складає від 450,24 грн.

 Перед призначенням експертизи або дослідження безкоштовно проконсультуйтесь  за телефоном (04622) 53037, (контактна особа – Тимофеєва Неля Василівна) або через електронну скриньку chndekc@ukr.net.

 

Чернігівський науково-дослідний  експертно-криміналістичний центр МВС України