Телекомунікаційна експертиза

Види досліджень

В Чернігівському НДЕКЦ МВС проводяться   судові телекомунікаційні експертизи за експертною спеціальністю 10.17 «Дослідження телекомунікаційних систем (обладнання) та засобів».

Об`єктами даного виду експертиз є телекомунікаційні системи, засоби, мережі, їх складові частини та інформація, що ними передається, приймається та обробляється.

Завдяки впровадженню цього виду судових експертиз, працівники Експертної служби, що отримали допуск за експертною спеціальністю 10.17 «Дослідження телекомунікаційних систем (обладнання) та засобів», мають змогу вирішувати наступні завдання: визначення характеристик та  параметрів  телекомунікаційних систем та засобів. Встановлення  фактів  та  способів   передачі   (отримання) інформації в телекомунікаційних системах; встановлення фактів та способів доступу до систем, ресурсів та інформації у сфері телекомунікацій; визначення якості телекомунікаційних послуг; встановлення технічного стану телекомунікаційних систем та засобів; встановлення типу, марки, моделі та інших класифікаційних категорій телекомунікаційних систем та засобів; дослідження  алгоритмів  обробки інформації та її захисту у сфері телекомунікацій.

Вартість проведення телекомунікаційного дослідження становить від 2814 грн.

Перед призначенням експертизи або дослідження безкоштовно проконсультуйтеся з експертом за напрямком комп’ютерно-технічної експертизи за телефоном (04622) 5-63-87 або на електронну адресу: chndekc@ukr.net

Чернігівський науково-дослідний  експертно-криміналістичний центр МВС України